Niet alleen muggen en eikenprocessierupsen teisterden deze zomer ons land. Ook Annabelle zorgde voor opschudding. Deze moordpop is al aan haar derde horrorfilm toe. Na de vorige geslaagde releases werden we ook deze keer gevraagd om 'Annabelle Comes Home' mee te lanceren. Onze succesvolle aanpak was blijven nazinderen... en we sloegen opnieuw toe: on- én offline!
Annabelle on tour
BUBKA stuurde Annabelle langs verschillende plekken in België voor ze op haar première aankwam. Hier maakten we Facebook en Instagram stories van.
Waar staat Annabelle's stoel?
We lokten fans uit hun luie ligbed om op zoek te gaan naar de stoel van Annabelle. Ze kregen tips via Facebook, Instagram en Snapchat. De ene dag zat Annabelle rustig op haar stoel aan het Gravensteen in Gent, de andere dag deed ze iedereen opschrikken aan de Sint-Christoffelkerk in Charleroi.
Wie Annabelle vond, met haar op de foto ging en een originele goodie kreeg, is gelukkig nog in leven. De Polaroid foto’s die iedereen mee naar huis kreeg, bewijzen dat. Alhoewel.
Resultaat: hoe meer gestolen zielen, hoe meer vreugd
De stoel-actie bereikte 185 000 mensen en zorgde voor 25 000 engagements.
In de cinema's plaatsten we een levensgrote display van Annabelle's interieur. Uiteraard mét haar typische stoel.
BUBKA zorgde voor genoeg content én materiaal om zelfs Spiderman te doen beven!
